Strateginen tietotuotanto

Kaarlo Laine

Kaarlo Laine

Johtava tutkija Strateginen tietotuotanto +358400247473 kaarlo.laine@jamk.fi

Matti Hakamäki

Matti Hakamäki

Erikoissuunnittelija Strateginen tietotuotanto +358503956008 matti.hakamaki@jamk.fi

Katariina Kämppi

Katariina Kämppi

Tutkija Strateginen tietotuotanto +358400103703 katariina.kamppi@jamk.fi

Kati Lehtonen

Kati Lehtonen

Erikoistutkija Strateginen tietotuotanto +358400932737 kati.lehtonen@jamk.fi

Samuli Oja

Tutkija Strateginen tietotuotanto +358444916299 samuli.oja@jamk.fi

Hanna-Mari Peotta

Tutkija Strateginen tietotuotanto +358504325494 hanna-mari.peotta@jamk.fi

Katja Rajala

Katja Rajala

Tutkija Strateginen tietotuotanto +358400658003 katja.rajala@jamk.fi

Henni Syväoja

Tutkija Strateginen tietotuotanto +358444932445 henni.syvaoja@likes.fi

Salla Turpeinen

Salla Turpeinen

Tutkija Strateginen tietotuotanto +358407732363 salla.turpeinen@jamk.fi

Marianne Turunen

Marianne Turunen

Tutkija Strateginen tietotuotanto +358504759522 marianne.turunen@jamk.fi