Liikunnan ja terveyden tutkimus

Tuija Tammelin

Tuija Tammelin

Johtava tutkija Liikunnan ja terveyden tutkimus +358400247998 tuija.tammelin@jamk.fi

Piritta Asunta

Piritta Asunta

Tutkija Liikunnan ja terveyden tutkimus +358505765212 piritta.asunta@jamk.fi

Harto Hakonen

Harto Hakonen

Tilastoasiantuntija Liikunnan ja terveyden tutkimus +358405705225 harto.hakonen@jamk.fi

Anu Kangasniemi

Anu Kangasniemi

Terveyden edistämisen asiantuntija Liikunnan ja terveyden tutkimus +358406847006 anu.kangasniemi@jamk.fi

Kaisa Koivuniemi

Kaisa Koivuniemi

Terveyden edistämisen asiantuntija Liikunnan ja terveyden tutkimus +358504432352 kaisa.koivuniemi@jamk.fi

Tuomas Kukko

Tilastoasiantuntija Liikunnan ja terveyden tutkimus +358447287566 tuomas.kukko@jamk.fi

Janne Kulmala

Janne Kulmala

Asiantuntija Liikunnan ja terveyden tutkimus +358400248132 janne.kulmala@jamk.fi

Maarit Lehti

Maarit Lehti

Tutkija (toimivapaalla) Liikunnan ja terveyden tutkimus maarit.lehti@jamk.fi

Anette Mehtälä

Anette Mehtälä

Tutkimuskoordinaattori Liikunnan ja terveyden tutkimus +358447532192 anette.mehtala@jamk.fi

Kirsti Siekkinen

Kirsti Siekkinen

Terveyden edistämisen asiantuntija Liikunnan ja terveyden tutkimus +358503685250 kirsti.siekkinen@jamk.fi

Heidi Syväoja

Tutkija Liikunnan ja terveyden tutkimus +358400248133 heidi.syvaoja@jamk.fi

Xiaolin Yang

Xiaolin Yang

Erikoistutkija Liikunnan ja terveyden tutkimus +358400307426 xiaolin.yang@jamk.fi