Liikkuva varhaiskasvatus, Liikkuva koulu ja Liikkuva opiskelu

Antti Blom

Antti Blom

Ohjelmajohtaja Liikkuva varhaiskasvatus, Liikkuva koulu ja Liikkuva opiskelu +358403487316 antti.blom@oph.fi

Merita Bruun

Viestintäpäällikkö Liikkuva varhaiskasvatus, Liikkuva koulu ja Liikkuva opiskelu merita.bruun@jamk.fi

Nina Korhonen

Nina Korhonen

Johtava asiantuntija, Liikkuva varhaiskasvatus Liikkuva varhaiskasvatus, Liikkuva koulu ja Liikkuva opiskelu +358503206608 nina.korhonen@oph.fi

Saara Koskinen

Projektipäällikkö Liikkuva varhaiskasvatus, Liikkuva koulu ja Liikkuva opiskelu +358504392066 saara.koskinen@jamk.fi

Kirsi Naukkarinen

Kirsi Naukkarinen

Yhteyspäällikkö Liikkuva varhaiskasvatus, Liikkuva koulu ja Liikkuva opiskelu +358403487884 kirsi.naukkarinen@oph.fi

Anna Puurunen

Anna Puurunen

Koordinaattori Liikkuva varhaiskasvatus, Liikkuva koulu ja Liikkuva opiskelu +358504473111 anna.puurunen@oph.fi

Jenny Söderman

Koordinaattori Liikkuva varhaiskasvatus, Liikkuva koulu ja Liikkuva opiskelu jenny.soderman@oph.fi

Hanna Vehviläinen

Hanna Vehviläinen

Viestinnän asiantuntija Liikkuva varhaiskasvatus, Liikkuva koulu ja Liikkuva opiskelu +358447916342 hanna.vehvilainen@jamk.fi