Liikkuva aikuinen -ohjelma

Jyrki Komulainen

Jyrki Komulainen

Ohjelmajohtaja Liikkuva aikuinen -ohjelma +358500542193 jyrki.komulainen@jamk.fi

Sari Kivimäki

Sari Kivimäki

Kehittämispäällikkö Liikkuva aikuinen -ohjelma +358400247444 sari.kivimaki@jamk.fi

Reetta Laakkonen

Ohjelmakoordinaattori Liikkuva aikuinen -ohjelma +358444596168 reetta.laakkonen@jamk.fi

Miia Malvela

Miia Malvela

Kehittämispäällikkö Liikkuva aikuinen -ohjelma +358504432376 miia.malvela@jamk.fi

Annamaija Manninen

Annamaija Manninen

Viestintäpäällikkö Liikkuva aikuinen -ohjelma +358447695384 annamaija.manninen@jamk.fi

Riitta Muhonen

Riitta Muhonen

Verkkoviestinnän suunnittelija Liikkuva aikuinen -ohjelma +358447882983 riitta.muhonen@jamk.fi

Tanja Onatsu

Tanja Onatsu

Ohjelmakoordinaattori Liikkuva aikuinen -ohjelma +358405880263 tanja.onatsu@jamk.fi

Teemu Ripatti

Projektipäällikkö Liikkuva aikuinen -ohjelma +358504141449 teemu.ripatti@jamk.fi

Anna Suutari

Viestinnän asiantuntija Liikkuva aikuinen -ohjelma +358400247986 anna.suutari@jamk.fi

Elina Tarkiainen

Elina Tarkiainen

Ohjelmakoordinaattori Liikkuva aikuinen -ohjelma +358400968646 elina.tarkiainen@jamk.fi

Katariina Tuunanen

Katariina Tuunanen

Ohjelmakoordinaattori (perhevapaalla) Liikkuva aikuinen -ohjelma katariina.tuunanen@jamk.fi